۱۳۹۸ يکشنبه ۳۰ تير
مرکز آموزش‌های آزاد و مجازی دانشگاه الزهرا (س) تقدیم می‌کند. دوره های جدید مهارت های فردی

 

 
امروزه دارا بودن مدرک تحصیلی معیار انتخاب شما برای کار نیست. جامعه و بازار کار به افرادی نیاز دارد که علاوه بر مدرک تحصیلی و حرفه‌ای، دارای مهارت‌های نرم باشند. مرکز آموزش‌های آزاد و مجازی دانشگاه الزهرا (س) این امکان را برای شما فراهم آورده است که در هر زمان و مکان، بدون محدودیت و با بهره‌مندی از آموزش‌های مجازی به یادگیری10 مهارت اصلی برای رسیدن به موفقیت بپردازید.

1. کارآفرینی

در این کارگاه شما با تاریخچه، مبانی و مهارت‌های موردنیاز برای موفقیت در شغل، مدیریت، کسب‌وکار، نحوه برنامه‌ریزی صنایع کوچک، خلاقیت و نوآوری و ایده پردازی، اخلاق کارآفرینی، تکنولوژی ایده‌های نو (بسته به رشته‌های مختلف)، بازاریابی آشنا می‌شوید.

2. سبک زندگی ارزش آفرینانه

سبک زندگی ارزش آفرینانه پاسخی است به نیاز شما برای درک ارزشمندی انسان و چگونگی شکوفایی شما در کار و زندگی در ایران امروز. آیا نمی‌شود در هر موقعیتی که هستیم با تغییر دیدگاه در کسب‌وکار و زندگی شخصی‌ موفق شویم؟ ما در این دوره تلاش کردیم به‌جای پافشاری بر کارآفرین شدن، شما را با سبک نوینی از زندگی کردن آشنا کنیم که آن را «سبک زندگی ارزش آفرینانه» نامیده‌ایم و معتقدیم آنچه موفقیت و رضایت درونی ما را تأمین می‌کند، تغییر سبک زندگی ماست نه لزوماً تغییر شغلمان.

3. خودآگاهی

با حضور در این دوره، شما با توانایی‌های خود، نقاط ضعف و قدرت، خواسته‌ها، آشنا می‌شوید. خودآگاهی اولین مهارت هوش هیجانی و اساس رسیدن به کنترل رفتار است. رشد خودآگاهی به شما کمک می‌کند تا بدانید در زندگی چگونه رفتار کنید تا موفق‌تر و شادتر باشید همچنین بتوانید استرس را کنترل کنید چراکه این پیش‌شرط ضروری روابط اجتماعی و روابط بین فردی مؤثر و همدلانه است.

4. تکنیک‌های تصمیم‌گیری و حل مسئله

تصمیم‌گیری بخش مهمی از زندگی شخصی و شغلی هر یک از ما را تشکیل می‌دهد. در این کارگاه آموزشی شما یاد می‌گیرید که چطور مسئولیت قضاوت یا انتخاب بین دو یا چند راه‌حل مختلف را بر عهده بگیرید. کسب مهارت در زمان بروز مشکل برای تصمیم‌گیری، همراه کردن دیگران و نحوه اجرای درست تصمیمات از موضوعاتی است که در این کارگاه به آن‌ها پرداخته می‌شود.

5. خود مدیریتی

در این کارگاه شما مهارت مدیریت انگیزه‌های خود، زمان و استرس را کسب کرده و می‌توانید واکنش‌های هیجانی و احساسات در برابر افراد و در موقعیت‌های مختلف را به واکنش‌های مثبت و مؤثر تغییر دهید. پس‌ازاین دوره شما می‌آموزید که چگونه رفتار و اعمال خود را به‌صورت بهینه مدیریت کرده و با اختصاص زمان مناسب و مدیریت فشارهای کاری و شخصی به اهداف دلخواه خود دست‌یابید.

6. مهارت‌های مصاحبه و استخدام و زبان بدن

امروزه ورود به بازار کار نیازمند دارا بودن مهارت مصاحبه و کنترل زبان بدن است. اگر فنون مصاحبه را ندانید ممکن است استعداد شما نادیده گرفته‌شده و از ورود موفق آمیز برای شغل بازبمانید. نحوه برخورد، پوشش، عبارات و کلمات مناسب، 2222 از مهارت‌هایی است که در این دوره آموزشی فرا خواهید گرفت.

7. فن بیان و آئین سخنوری و مهارت ارائه مطلب و سخنرانی اثربخش

یکی از مهارت‌های موردنیاز در هر زمان و مکان به‌ویژه برای دانشجویان جدید در دانشگاه به‌منظور ارائه مناسب مطالب درسی آگاهی از فن بیان و آئین سخنوری و مهارت ارائه مطلب و سخنرانی اثربخش است شما پس از گذراندن این دوره قادر خواهید بود به زبان فصیح و بلیغ صحبت کنید و ضمن بهره‌مندی از تجربه‌ای ارزشمند در زمینه‌های آموزشی، توانایی ارائه اثربخش و قانع‌کننده را به‌عنوان یکی از عوامل موفقیت در طی دوران دانشجویی به‌دست آورید.

8. اصول و فنون مذاکره

با توجه به شرایط خاص کسب‌وکار در دنیای رقابتی، سازمان‌ها تمایل به جذب و استخدام افرادی دارند که دارای مهارت مذاکره باشند. دراین‌ارتباط دوره آشنایی با اصول و فنون مذاکره قصد دارد تا مذاکره‌کنندگانی حرفه‌ای و دارای کم‌ترین اشتباهات را تربیت‌کرده تا این افراد بتوانند با بهره‌گیری از این فن امکان حضور موفق در حرفه و شغل خود را کسب نمایند.

9. کار تیمی

دنیای امروز برای افرادی اهمیت قائل است که قادر به برقراری ارتباط مؤثر با یکدیگر، همکاری و مشارکت کامل و مشتاقانه در امور باشند. همچنین خلاقیت و آمادگی برای پذیرش تغییر به نحو مثبت و روحیه انجام کار تیمی را دارا باشند. کار تیمی نیازمند آموزش و کسب مهارت است. در این دوره شما با اصول و ویژگی‌های نحوه انجام کار به‌صورت تیمی و هدفمند آشنا می‌شوید

10. خلاقیت و نوآوری (فردی و سازمانی)

در این کارگاه شما یاد می‌گیرید، چگونه موانع خلاقیت در ذهن خود را شناسایی و برطرف کنید. خلاقانه‌تر، و از زوایای مختلف به دنیا نگاه کنید. نوآوری را بشناسید و به‌صورت مداوم نوآوری ایجاد کنید. در پی این آموزش، ذهن شما سرشار از ایده‌های جدید می‌شود، ایده‌های بسیار زیادی که شاید نگهداری و ثبت همه آن‌ها برایتان دشوار گردد و یاد خواهید گرفت چگونه ایده‌های ارزشمند و ثروت ساز را از میان انبوه ایده‌هایی که دارید، انتخاب کنید. در نهایت این راه تبدیل ایده‌ها به ثروت را به شما می‌آموزد.

هزینه ثبت نام:

هزینه ثبت نام در یک دوره آموزشی 500 هزار ریال

هزینه ثبت نام در دو دوره آموزشی به ازاء هر دوره 400 هزار ریال و مجموع آن 800 هزار ریال

هزینه ثبت نام در سه دوره آموزشی و یا بیشتر به ازاء هر دوره 300 هزار ریال

زمان و مکان ثبت نام:

مراجعه حضوری تا تاریخ 20 مهر 1397 از ساعت 8 تا 15 به مرکز آموزش‌های آزاد و مجازی واقع در ساختمان شهید نوری (مرکزی)، طبقه اول، اتاق 104 و یا تماس تلفنی با شماره 88033283

تاریخ:
1397/07/12
تعداد بازدید:
469
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
دانشگاه الزهرا
 تهران،خيابان ونك،ده ونك ، دانشگاه الزهرا(س)،معاونت آموزشي دانشگاه الزهرا كدپستي : 1993893973
تلفن : 982188044040+ فاكس : 982188067895+
 Amuzesh[at]alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.