۱۳۹۹ دوشنبه ۱۶ تير
انعقاد تفاهم نامه همکاری فیمابین معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه و شرکت تعاونی توسعه و مبادلات اکسین یدک ایرانیان در راستای طرح مهدا
ارسال شده در تاریخ 1397/09/13
ساعت 12:16
انعقاد تفاهم نامه همکاری فیمابین معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه و شرکت تعاونی توسعه و مبادلات اکسین یدک ایرانیان در راستای طرح مهدا

در راستای تحقق اهداف برنامه عملیاتی دانشگاه و به منظور فراهم سازی زمینه اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاه الزهرا(س) در تاریخ 12 آذرماه 97 تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه الزهرا(س) به نمایندگی دکتر مهدی سیف برقی، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، و شرکت اکسین به نمایندگی مهندس احمد عابدی دشتی، در محل سالن کوثر ساختمان ابن سیا امضا و تبادل گردید.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی طی سخنانی در این جلسه ضمن بیان اهتمام دانشگاه به برقراری ارتباط با صنایع و شرکت ها به منظور معرفی فارغ التحصیلان برای اشتغال، به موضوع امکان برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز برای توانمندسازی فارغ التحصیلان و همچنین افزایش مهارت های کارکنان شاغل در بخش های اقتصادی و صنعتی اشاره کرد.
نماینده شرکت اکسین یدک ایرانیان نیز ضمن معرفی شرکت و اهداف کاری، ویژگی های مورد نظر برای جذب نیروی انسانی مورد نیاز برای اشتغال در شرکت را توضیح داد.
لازم به ذکر است مقدمات برگزاری این جلسه در پی درخواست شرکت اکسین یدک ایرانیان به معرفی فارغ التحصیلان دانشگاه الزهرا(س) در رشته های مهندسی صنایع، کامپیوتر، مکانیک، حسابداری، اقتصاد و مدیریت و علاقمندان به فعالیت در شرکت تعاونی تاکسیرانی استان تهران فراهم گردید. پس از اعلام این موضوع جمعی از فارغ التحصیلان در رشته های مذکور به منظور آشنایی با شرکت و شرایط استخدام در این جلسه حضور یافته و طی آن توانستند برخی از سوال های خود را مطرح نموده و پاسخ لازم را از مسئولان حاضر دریافت نمایند.
ضمنا مقرر گردید بر اساس اهداف طرح مهارت افزایی هدفمند در جهت اشتغال"مهدا" با حضور نمایندگان شرکت و اعضای هیات علمی دانشگاه در رشته های مذکور انتخاب اولیه از بین داوطلبان صورت گرفته و سپس با شناسایی مهارت های تکمیلی مورد نیاز، دوره های مهارت افزایی کاملا مرتبط با نیازهای شرکت اکسین یدک ایرانیان همزمان برای منتخبین استخدام در شرکت و پرسنل فعلی ایشان توسط دانشگاه الزهرا(س) برگزار گردد.

ارسال کننده:
تعداد بازدید:422
تصاویر مرتبط:

  • ۱_0
  • ۲_0
  • 2_0
  • 2_1
  • 2_2
  • 2_3
  • 2_4

برچسب ها
فیلم مرتبط
فیلم مرتبط
فیلم مرتبط
صوت
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن:
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه الزهرا
 تهران،خیابان ونک،ده ونک ، دانشگاه الزهرا(س)،معاونت آموزشی دانشگاه الزهرا کدپستی : 1993893973
تلفن : 982188044040+ فاکس : 982188067895+
 Amouzesh[at]alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.