۱۳۹۹ چهارشنبه ۲ مهر
آشنایی دانشجویان دوره اول دانشکده بین رشته ای علوم و فناوری های نوین
آشنایی دانشجویان دوره اول دانشکده بین رشته ای علوم و فناوری های نوین دانشگاه الزهرا رشته فناوری اطلاعات با پشتیبانی دانشکده های فنی و مهندسی، علوم اجتماعی و ریاضی با رشته مذکور
آشنایی دانشجویان دوره اول دانشکده بین رشته ای علوم و فناوری های نوین
 
 
 
 
 
بسمه تعالی
صورتجلسه مورخ 9/7/97
موضوع: آشنایی دانشجویان دوره اول دانشکده بین رشته ای علوم و فناوری های نوین دانشگاه الزهرا رشته فناوری اطلاعات با پشتیبانی دانشکده های فنی و مهندسی، علوم اجتماعی و ریاضی با رشته مذکور
از آنجا که دانشگاه ها نقش موثری در ارتقا سطح علمی جامعه دارد می بایست همیشه تغییر، تحولات و نیازهای جامعه را درنظر داشته باشد و برای نیل به اهداف علمی خود، دوره های آموزشی بلندمدت مورد نیاز بازار کار را طراحی کند. درنهایت به تربیت نیروی انسانی کارآمد که بتواند در حوزه تخصصی خود دارای استقلال فکری باشد و عوامل موثر در جریان کار را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد، اقدام کند. بنابراین نظام آموزشی در دانشگاه ها باید جدیدترین اطلاعات مربوط به دانش فنی کار را به دانشجویان ارائه کند تا آنان بتوانند همواره با آمادگی کافی و توانایی های علمی در محیط کار وظایف خود را انجام دهند.
از این رو دنشگاه الزهرا که همواره سعی دارد در جریان تغییرات سریع دنیای امروز در زمینه های علمی قرار داشته باشد اقدام به تاسیس دانشکده علوم و فن آوری های نوین کرده است. برای آشنایی دانشجویان با رشته فناوری اطلاعات گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی در تاریخ 9/7/97 در جلسه ای با حضور جناب آقای دکتر مهدی سیف برقی معاون محترم آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، جناب آقای دکتر رضا عزمی به عنوان مشاور ، سرکار خانم دکتر ندا عبدالوند به عنوان سرپرست گروه آموزشی توضیحات مفصلی درباره بازار کار و نیازهای جامعه، به دانشجویان رشته مذکور ارائه کردند.
در این جلسه توضیح داده شد که مباحث تحلیل داده، بلاکچین، رایانش ابری، اینترنت اشیا، سیستم های پرداخت کلان داده و... که از جمله علوم به روز حوزه فناوری اطلاعات است به صورت عملی و کارآمد ارائه خواهد شد و در نهایت، اهداف دوره با تلاش خود دانشجویان قابل دسترس خواهد بود. همچنین اعلام شد دانشگاه آمادگی دارد کلاس های آموزشی در حوزه های مختلف را به منظور ایجاد مهارت های مورد نیاز بازار کار برای دانشجویان فراهم کند.
دانشگاه الزهرا امیدوار است در اولین رشته این دانشکده با ارائه کیفی دوره بتواند به انتخاب اول دانشجویان درآینده نزدیک تبدیل شود.
تاریخ:
1397/07/14
تعداد بازدید:
734
منبع:
فیلم مرتبط
صوت
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن:
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه الزهرا
 تهران،خیابان ونک،ده ونک ، دانشگاه الزهرا(س)،معاونت آموزشی دانشگاه الزهرا کدپستی : 1993893973
تلفن : 982188044040+ فاکس : 982188067895+
 Amouzesh[at]alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.