۱۳۹۹ چهارشنبه ۲ مهر
بین المللی سازی آموزش عالی در مالزی
بین المللی سازی آموزش عالی در مالزی
بین المللی سازی آموزش عالی در مالزی
بسمه تعالی

این نشست با خوشامدگویی مدیر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه و پخش فیلم معرفی دانشگاه آغاز گردید. سپس دکتر محمد مای(معاون دفتر همکاری های بین المللی دانشگاه سلطان ادریس مالزی) به ارائه تجربیات و دستاوردهای بین المللی سازی آموزش عالی در مالزی پرداخت و این فرایند را یک فرایند استراتژیک دانست و تبادل ایده ها و تجربیات را در جهانی سازی آموزش عالی موثر دانست.

در ادامه دکتر زاهارول رئیس دانشکده هنرهای هنرهای نمایشی و موسیقی دانشگاه سلطان ادریس مالزی درخصوص افزایش تعداد دانشجویان بین المللی مالزی در سال 2020 اشاره نمودند و راهکار دستیابی به این هدف را بسترسازی پذیرش دانشجویان بین المللی در مالزی با ایجاد نگرش مثبت نسبت به حضور دانشجویان بین المللی در مالزی و نیز ایجاد زمینه های ارتباط دوجانبه بین دانشجویان بین المللی و جامعه محلی و همچنین فراهم سازی امکانات آموزش زبان دانستند.

در پایان این نشست، سخنرانان به پرسش های حضار پاسخ دادند و هدایایی به رسم یادبود به میهمانان اهدا شد. این نشست در سالن بانو پروین اعتصامی در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه الزهرا در تاریخ 3/2/98 از ساعت 9:30 الی 12 با حضور معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، مدیر برنامه ریزی و توسعه آموزشی دانشگاه، مدیر همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه، رئیس دانشکده هنر، معاون دفتر همکاری های بین المللی دانشگاه سلطان ادریس مالزی، رئیس دانشکده هنرهای نمایشی و موسیقی دانشگاه سلطان ادریس مالزی و اعضای هیات علمی دانشگاه الزهراء(س) برگزار گردید.  
تاریخ:
1398/02/04
تعداد بازدید:
1780
منبع:
فیلم مرتبط
صوت
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن:
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه الزهرا
 تهران،خیابان ونک،ده ونک ، دانشگاه الزهرا(س)،معاونت آموزشی دانشگاه الزهرا کدپستی : 1993893973
تلفن : 982188044040+ فاکس : 982188067895+
 Amouzesh[at]alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.