۱۳۹۹ چهارشنبه ۲ مهر
نشست کارگروه سیستم پرونده یکپارچه دیجیتالی
ارسال شده در تاریخ 1399/06/25
ساعت 07:49
به نام خدا
نشست کارگروه سیستم پرونده یکپارچه دیجیتالی (سپیدا) در روز دوشنبه مورخ 24 شهریور 1399 در دفتر معاونت آموزشی دانشگاه الزهرا برگزار شد.
این جلسه با حضور آقای دکتر رضایی شریف آبادی، آقای دکتر محمدی، خانم دکتر شهشهانی، خانم بحرانی، خانم خاکساری، خانم خسروپور، خانم دولتشاه، خانم دیبازر، خانم روزبهانی، خانم سالمی و خانم فراهانی در خصوص الکترونیکی شدن پرونده‌های آموزشی برگزار شد. 
آقای دکتر محمدی پس از توضیحات اولیه، هدف پروژه سپید را حذف پرونده کاغذی و ایجاد پرونده یکپارچه الکترونیکی اعلام کرده و الویت فعلی را ثبت نام الکترونیکی پذیرفته‌شدگان جدید در نیم سال تحصیلی پیش رو (1399-1400) بیان کردند.
آقای دکتر رضایی شریف آبادی با تاکید بر اینکه سپیدا می‌تواند باعث دسترسی سریع‌تر و دقیق‌تر به پرونده‌های آموزشی باشد، اهمیت تنظیم جداول زمانی تعیین تکلیف اسناد و عمل بر اساس آن‌ها را در این پروژه خاطر نشان کردند. ایشان افزودند که مهم‌ترین مساله تعیین مدارکی است که ارزش نگهداری دائم را دارد و در این راستا می‌بایست بر اساس قوانین و دستورالعمل‌های آرشیو ملی ایران عمل کرد. 
درادامه جلسه، حضار تجارب خود ونتیجه بررسی‌های انجام شده را در خصوص الکترونیکی کردن پرونده‌ها مطرح کردند و مقرر شد تا یک گروه برای انجام بازدیدهای نهایی از تجارب مشابه تعیین گردد و در اسرع وقت اطلاعات گردآوری شده، جمع‌بندی شود. 
در پایان نیز برگزاری جلسات منظم کارگروه سپیدا در دستور کار قرار گرفت. 
ارسال کننده:
تعداد بازدید:37
تصاویر مرتبط:

  • سپیدا_0
  • سپیدا_0

برچسب ها
فیلم مرتبط
فیلم مرتبط
فیلم مرتبط
صوت
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن:
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه الزهرا
 تهران،خیابان ونک،ده ونک ، دانشگاه الزهرا(س)،معاونت آموزشی دانشگاه الزهرا کدپستی : 1993893973
تلفن : 982188044040+ فاکس : 982188067895+
 Amouzesh[at]alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.